2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Warszawa
  7. Specjalista ds. obsługi klienta - Mokotów
Dodane 23 kwietnia 2024

Handlowiec do pozyskiwania projektów wnętrz

Lokalizacja

Warszawa, Mokotów

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa o dzieło, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Dzień dobry!

Poszukiwany doświadczony i energiczny handlowiec do pozyskiwania klientów i podpisywania umów na projektowanie wnętrz w firmie działającej od 2017 roku.

Nie musisz się znać na projektowaniu, chociaż miło gdybyś miał doświadczenie w branży projektowo-budowlanej, ale najważniejsza jest osobowość - szukamy osoby konkretnej, pewnej siebie, ale nie stosującej agresywnego marketingu.

Praca dodatkowa, całkowicie zdalna na zasadach prowizyjnych - wypłacane od każdego pozyskanego projektu.

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów (sposób i źródło dowolne)

  • Zapraszanie klientów na spotkanie z projektantem

  • Negocjacja/ustalanie ceny z klientem

Nie proponuję stałego zatrudnienia, ale forma umowy jest do uzgodnienia. Zaangażowany kandydat jest w stanie robić to na pełny etat i dużo zarabiać - ile, to zależy od niego.

Przykładowe rozliczenie:

Koszt projektu netto domu o powierzchni 150 m2: 24 000 zł

Prowizja: 20% = 4800 zł

Stawki za projekt liczone są za m2 i wahają się w granicach 150-200 zł. Im więcej wynegocjujesz, tym więcej dla Ciebie :)

Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do wysłania CV i napisania w kilku słowach, dlaczego ta oferta do Ciebie przemawia.

Kandydatów prosimy o wysłanie CV na adres studio [małpa] zkdesign.pl

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Mokotów
ID: 912732128