2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Bielsko-Biała
Dodane 25 kwietnia 2024

Handlowiec do sprzedaży Rekuperacji/ Wentylacji - Dział Budowlany.

Lokalizacja

Bielsko-Biała

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Firma Abakon HB:

Jesteśmy partnerem, u którego dostaniesz wszystkie materiały budowlane do budowy, remontu lub renowacji. Nasza hurtownia budowlana jest bogato wyposażona w dowolny asortyment. Znajdziesz tu wszystko od fundamentów aż po dach. Dzięki temu nie zmarnujesz czasu na poszukiwania produktów u wielu dostawców, a łatwo zakupisz wszystko w jednym miejscu. Nasz sklep budowlany to wiodący dostawca materiałów budowlanych na rynku, co oznacza, że możesz być pewny, że otrzymasz najwyższej jakości produkty i usługi.

Firma Abakon Hurtownia Budowalna poszukuje do swojego zespołu Handlowca do sprzedaży Rekuperacji/ Wentylacji - Dział Budowlany.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzedaż towarów przeznaczonych do wykonania systemu rekuperacji

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Doradztwo techniczne

  • Tworzenie ofert oraz zamówień

  • Współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. Średnie

  • Mile widziana znajomość procesów technologicznych w dziale rekuperacji/ Wentylacji

  • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji

  • Umiejętność organizacji pracy własnej

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań (po okresie wstępnym)

  • Zapewnianie wysokich standardów jakościowych w pracy

  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:

  • Umowa zlecenie /lub B2B

  • Wsparcie przy wdrożeniu

  • Bardzo duże możliwości rozwoju, szansę zdobycia doświadczenia

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników

  • Darmowy parking, kawa, herbata

  • Zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy

Lokalizacja

Bielsko-Biała,

Śląskie

Śląskie, Bielsko-Biała
ID: 914471433