2. Praca
  3. Finanse / księgowość
  4. Finanse, bankowość, ubezpieczenia
  5. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Opolskie
  6. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Kędzierzyn-Koźle
  7. Finanse, bankowość, ubezpieczenia - Blachownia
Dodane 18 kwietnia 2024

Handlowiec / Doradca klienta

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kędzierzyn-Koźle, Blachownia

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osób do pracy w znanej i renomowanej firmie na rynku.

Stanowisko:

Handlowiec/Doradca klienta - opieka medyczna dla firm / ubezpieczenie grupowe

Obowiązki: • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych

• Doradztwo w zakresie ubezpieczeń na życie oraz opieki medycznej, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta

• Przygotowywanie ofert

• Monitorowanie rynku i analiza konkurencji w celu opracowania strategii sprzedażowej

• Zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta na najwyższym poziomie

Wymagania:

• Umiejętność nawiązywania relacji z klientami i budowania sieci kontaktów

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
 • Samodzielność w działaniu i orientacja na wyniki

• Wykształcenie średnie

• Niekaralność

Oferujemy:

• Wynagrodzenie podstawowe 5000zł

• Motywujące wynagrodzenie składające się z podstawy, prowizji oraz systemu premiowego, 5000zł podstawy + prowizje (średnia 3-4tyś) oraz premie kwartalne i konkursy

• Profesjonalne szkolenia w zakresie opieki medycznej

• Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturze firmy

• Przyjazną atmosferę w pracy i wsparcie zespołu

Zapraszam do kontaktu

Opolskie

Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Blachownia
ID: 911010347