2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Błonie
Dodane 30 kwietnia 2024

Handlowiec ds. części zamiennych

Lokalizacja

Błonie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma z branży motoryzacyjnej, działająca w Polsce i na arenie międzynarodowej, która zajmuję się sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych, takich marek jak: MAN, DAF, MERCEDES BENZ oraz IVECO, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko Handlowiec ds. części zamiennych

Opis stanowiska:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów

  • Budowanie i utrzymanie długofalowych relacji z Klientami

  • Zarządzanie i realizowanie nałożonych planów

  • Odpowiedzialne reprezentowanie firmy i kreowanie jej wizerunku

Od kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w sprzedaży

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Przedsiębiorczości

  • Kreatywności

  • Umiejętności pracy w zespole

  • Prawa jazdy kat. B

  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane z zakresu mechaniki pojazdowej

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym, stabilnym i przyjaznym środowisku

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne i profesjonalne narzędzia ułatwiające pracę

  • Wsparcie ze strony doświadczonych kolegów

  • Możliwość udziału w najważniejszych wydarzeniach z branży motoryzacyjnej

Lokalizacja

Błonie,

Mazowieckie

Mazowieckie, Błonie
ID: 914105193