2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Wielkopolskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Poznań
  6. Pozostałe oferty pracy - Chartowo
Dodane 25 kwietnia 2024

Handlowiec ds. fotowoltaiki, pomp ciepła, elektryki - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Chartowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Hurtownia Elektrotechniczna DOKO poszukuje kandydata na stanowisko Handlowiec ds. fotowoltaiki, pomp ciepła, elektryki na terenie Poznania.

Obowiązki:

-Konsekwentna i skuteczna sprzedaż w dziedzinie fotowoltaiki, pomp ciepła oraz elektryki,

-Doradztwo techniczne oraz prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb Klienta,

-Realizacja celów sprzedażowych,

-Pozyskiwanie Klientów – praca w terenie,

-Profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami firmy,

-Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

-Doświadczenie na podobnym stanowisku,

-Prawo jazdy kat. B, -Zdolności negocjacyjne i komunikatywność,

-Samodzielność i efektywność w pozyskiwaniu Klientów,

-Wytrwałość w realizacji wyznaczonych celów,

-Znajomość obsługi komputera,

-Dbanie o wysokie standardy obsługi,

-Gotowość do pracy w terenie.

Oferujemy:

-Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające indywidualne osiągnięcia pracownika,

-Niezbędne narzędzia pracy,

-Profesjonalne szkolenia produktowe oraz sprzedażowe,

-Możliwość rozwoju i awansu,

-Pracę w doświadczonym i młodym zespole nastawionym na sukces,

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie i z młodym zespołem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Doko Sp. z o.o. z siedzibą w Brodnicy przy ul. Lidzbarskiej 2 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Chartowo
ID: 752965313