2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Brzesko
Dodane 16 kwietnia 2024

Handlowiec ds. sprzedaży stolarki drzwiowej - MARK Brzesko

Lokalizacja

Brzesko

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • obsługa klientów detalicznych w zakresie sprzedaży stolarki drzwiowej

  • opracowywanie ofert handlowych, doradztwo produktowe, zawieranie umów sprzedaży

  • raportowanie osiągniętych wyników

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania długotrwałych kontaktów z klientami

  • odpowiedzialność i zaangażowanie

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość programu OPTIMA oraz znajomość języków obcych (angielski/niemiecki lub inne)

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy (premie sprzedażowe)

  • pakiet szkoleń niezbędnych do wykonywania powierzonych obowiązków

Lokalizacja

Brzesko,

Małopolskie

Małopolskie, Brzesko
ID: 912161986