2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Olsztyn
Dodane Dzisiaj o 11:41

Handlowiec (elektrotechnika, energetyka, budownictwo) ASAJ Olsztyn

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Jesteśmy polską firmą rodzinną, działającą w branży elektrotechnicznej, energetycznej i OZE, funkcjonującą na krajowym rynku dystrybucyjnym od 1990 roku. Posiadamy szeroką sieć sprzedaży: stacjonarnej oraz mobilnej o zasięgu ogólnopolskim, a także profesjonalną platformę internetową.

Stawiamy na rozwój naszej kadry, dlatego priorytetem są u nas awanse wewnętrzne oparte na ścieżkach kariery i systemie szkoleń. Dofinansowujemy pracownikom kursy oraz studia, aby podnosili swoje kwalifikacje. Opiekujemy się każdym nowym pracownikiem na wszystkich etapach wdrożenia w firmie. Szukamy osób ambitnych, pracowitych i rzetelnych.

Twój zakres obowiązków na stanowisku handlowca w Olsztynie:

  • obsługa klientów biznesowych z branży elektrotechnicznej

  • nawiązywanie współpracy z nowymi kontrahentami: elektroinstalatorzy, utrzymanie ruchu, firmy budowlane

  • ofertowanie, sprzedaż, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności

  • budowanie długotrwałych relacji z przydzielonymi klientami poprzez zaangażowanie w aktywności sprzedażowe

  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż

  • monitorowanie rynku i działań konkurencji oraz poszukiwanie szans rozwoju sprzedaży

Zależy nam na osobach:

  • posiadających doświadczenie w sprzedaży w branży elektrotechniczej, energetycznej, budowlanej lub technicznej

  • mających znajomość branży elektrotechnicznej elektrotechniczej, energetycznej, budowlanej lub technicznej

  • z nastawieniem na realizację celów sprzedażowych

  • z umiejętnościami budowania i utrzymania relacji z klientami

  • posiadających umiejętności negocjacyjne

Wybranym Kandydatom oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale

  • możliwość rozwoju zawodowego - transparentne ścieżki rozwoju kariery

  • program wdrożeniowy i liczne szkolenia podnoszące kompetencje (specjalistyczne szkolenia, dofinansowanie studiów)

  • duży zakres samodzielności w realizacji zadań

  • realny wpływ na wysokość zarobków dzięki systemowi premiowemu

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 918674857