2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Piastów
Dodane 13 maja 2024

Handlowiec - hurtownia elektryczna

Lokalizacja

Piastów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hurtownia elektryczna EL-BAL SP. Z O.O. zatrudni na stanowisko Handlowca.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stacjonarna obsługa klientów handlowych ( obsługa instalatorów, rynku inwestycji);

  • Sprzedaż, ofertowanie, koordynacja dostaw, nadzorowanie należności;

  • Pozyskiwanie nowych klientów i podtrzymywanie relacji z obecymi klientami;

  • Zorientowanie na wynik i klienta;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w branży elektrycznej min. 3 lata (preferowane w dystrybucji, handlu hurtowym lub obsłudze inwestycji);

  • Wykształcenie min. techniczne, mile widziane o profilu elektrycznym;

  • Operatywność, aktywność w działaniu;

  • Wysokie zdolności interpersonalne;

  • Sprawna obsługa komputera;

  • Znajomość programów sprzedażowych COMARCH ERP OPTIMA ( dodatkowy atut);

  • Umiejętność pracy w zespole.

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • kompleksowy proces wdrożenia

  • doskonałą atmosferę pracy w ambitnym zespole

  • atrakcyjne premie uzależnione od wyników sprzedaży

  • możliwość rozwoju zawodowego (stanowisko kierownika hurtowni)

  • duży zakres samodzielności w realizacji zadań

Lokalizacja

Piastów,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piastów
ID: 915326276