2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Lubliniec
Dodane 21 kwietnia 2024

Handlowiec - inżynier sprzedaży / Sales Specialist – Sales Engineer

Lokalizacja

Lubliniec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Handlowiec – Doradca Techniczno-Handlowy  - Inżynier Sprzedaży

Jakie zadania mamy dla ciebie?

 Pisanie, że zajmiesz się sprzedażą naszych produktów to spore uogólnienie. Poszukujemy doradcy klienta i przyszłego eksperta w dziedzinie sprzedaży suchych transformatorów, dławików i filtrów elektromagnetycznych niskiego oraz średniego napięcia, w zakresie 0,05 – 2500 kVA.

 Na tym stanowisku zajmiesz się:

  • Nawiązywaniem współpracy z nowymi klientami z zagranicy

  • Przygotowaniem ofert techniczno-handlowych

  • Ścisłą współpracą z działami technicznymi wewnątrz firmy

  • Rozwojem klientów w kraju i za granicą, będąc wsparciem i partnerem biznesowym

·         Prowadzeniem spotkań, prezentacji i negocjacji handlowych

  • Podnoszeniem własnych kompetencji i poszerzaniem wiedzy poprzez wizyty u klientów, udział w konferencjach i targach branżowych

Po czym poznasz, że pasujesz?

 §  Masz dyplom uczelni wyższej o profilu technicznym. Plusem jest wiedza z podstaw elektrotechniki

§  Swobodnie rozmawiasz po angielsku. Mówisz też w innym języku? To kolejny plus

§  Lubisz się uczyć i chcesz rozwijać swoje kompetencje handlowe i techniczne

§  Ciekawią Cię techniki sprzedaży i negocjacji

§  Środowisko MS Office to dla Ciebie codzienność

§  Masz prawo jazdy kat. B. i nie boisz się go użyć. Wyjazdy służbowe, w tym zagraniczne to ok. 30% naszej pracy

§  Masz ogromne pokłady motywacji i energii, żeby osiągać cele w dynamicznym środowisku

§  Chcesz działać, zmieniać, szukać rozwiązań. Jesteś aktywny i zaangażowany. Dodamy do tego nasze wsparcie i szybko poczujesz, że jesteś w dobrym miejscu

§ Komunikatywny język polski

What will be your tasks?

 A statement that you will deal with the sales of our products would be a hasty generalization.

We are looking for a an account manager and a future expert in the field of dry-type, low and medium-voltage transformers (power range 0,05-2500kVA), reactors and filters.

In this position you would be responsible for:

  • Establishing the cooperation with new foreign customers.

  • Preparing technical and commercial offers.

  • Close cooperation with technical departments in the company.

  • Developing relations with domestic and foreign customers as a support and business partner.

·         Holding meetings, leading presentations and trade negotiations.

  • Raising your competences and expanding your knowledge by visiting the customers and participating in conferences and trade fair.

How can you tell that you fit in?

 §  You are a graduate of a technical university. Basic knowledge of electrical engineering would be an additional advantage.

§  You speak communicative polish and fluent English. Do you speak any other language? If yes, it is an additional asset.

§  You like learning and you aim at expanding your commercial and technical competences.

§  You are interested in sales and negotiation techniques.

§  MS Office is for you a standard fare.

§  You have a B category driving license and you are not afraid to use it. Business trips, including abroad business trips constitute circa 30% of our work.

§  You are a holder of vast amounts of motivation and energy which will help you to achieve your goals in a dynamic environment.

§  You want to act, change and search for solutions. You are active and committed. We will add our support and, in the blink of an eye, you will feel that you are in the right place.

Lokalizacja

Lubliniec,

Śląskie

Śląskie, Lubliniec
ID: 913361323