2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Włochy
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec - oferujemy pracę

Lokalizacja

Warszawa, Włochy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Częste podróże służbowe

Best Hunters – jesteśmy dynamiczne rozwijającą się firmą rodzinną. Na przestrzeni lat wypracowaliśmy sobie pozycję jednej z największych w Polsce firm importujących i dystrybuujących broń, amunicję i akcesoria dla strzelców i myśliwych. Wiemy jak duży udział w tym ma nasz zespół. W związku  z dalszym rozwojem, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Handlowiec

Miejsce pracy: Warszawa

Co możemy Ci zaoferować:

· możesz liczyć na stabilne miejsce pracy, kulturę organizacyjną, która wspiera i rozwija

· możliwość rozwoju w firmie, która ma ugruntowaną pozycję na rynku i stale rośnie w siłę;

· stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat;

· wsparcie przełożonego, nas interesuje Twoja motywacja i podejście do pracy, całą resztę możesz nauczyć się od nas, i my chętnie Ci tą wiedzą przekażemy;

Jaki będzie Twój zakres obowiązków:

·  Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami biznesowymi, kluczowymi dla firmy;

·  Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych i indywidualnych;

·  Realizacja celów sprzedażowych firmy;

·  Podróże służbowe na terenie kraju;

·  Ciągłe poszerzanie wiedzy z zakresu branży zbrojeniowej;

·  Organizowanie eventów/pokazów;

·  Organizowanie obecności firmy na targach branżowych

Czego od Ciebie oczekujemy:

·  Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;

·   Mile widziane doświadczenie związane ze sprzedażą B2B;

·   Znajomość technik sprzedaży i umiejętność wykorzystywania ich w codziennej pracy;

·   Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

·   Niekaralność,

·   Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

·   Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

·   Bardzo dobra organizacja pracy własnej;

·   Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;

·   Zainteresowania oraz wiedza z zakresu militariów i strzelectwa będą dodatkowym atutem.

Forma kontaktu:  Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) prosimy wysyłać na e-mail z dopiskiem "Handlowiec”.

Aby dokumenty mogły wziąć udział w procesie rekrutacyjnym, proszę do aplikacji dołączyć zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych o treści:  "Wyrażam zgodę na pozostawienie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w bazie danych Best Hunters z siedzibą w Warszawie przy ul. Jutrzenki 91 oraz na przetwarzanie ich dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/zostałam poinformowany/poinformowana o przysługującym mi prawie do wglądu, poprawiania i usunięcia moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.  Przesłanych aplikacji nie zwracamy.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Włochy
ID: 889317954