2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Łódź
  7. Przedstawiciel handlowy - Bałuty
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec OZE -Umówione spotkania - Jasne i konkretne warunki

Wynagrodzenie

7 000 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: Tak

EasyEko działa w branży OZE od 2018 roku. Mamy świadomość specyfiki branży i postrzegania jej przez pryzmat działań firm psujących rynek OZE. Nasza oferta i podejście do pracownika jest wyborem innej ścieżki - gramy w otwarte karty, nie składamy obietnic bez pokrycia i nie malujemy trawy na zielono.

Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku - wszystkiego Cię nauczymy.

Oferujemy

  • szkolenie produktowe, aby umieć przedstawić klientowi kwestie techniczne, łatwym i przystępnym językiem

  • szkolenie sprzedażowe, żeby wyciągnąć korzyści, które przekonają klienta do współpracy.

Co masz zagwarantowane (!) w ramach współpracy z nami

  • codziennie świeże umówione spotkania z klientami zdecydowanymi na poznanie oferty - nasz wewnętrzny dział Call Center umawia spotkania tylko dla naszych Handlowców dzięki czemu mamy realny wpływ na jakość i ilość leadów

  • stałe wynagrodzenie podstawowe - gwarantowane i niezależne od wyników sprzedażowych.

  • prowizję od sprzedaży - prowizje są bardzo atrakcyjne i  wypłacane za każdą sprzedaną umowę.

  • Zatrudnienie na Umowę o Pracę

  • dajemy możliwość wypłat co tydzień - do Twojej decyzji należy w jakim systemie chcesz mieć realizowane wynagrodzenia

  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego) oraz kartę paliwową

  • służbowy laptop i telefon

  • wsparcie merytoryczne i Back Office od wszystkich „papierów” i obsługi posprzedażowej - Ty możesz zająć się pozyskiwaniem klientów

  • konkursy sprzedażowe z nagrodami

  • imprezy integracyjne

  • pracę ze świetnym zespołem w pozytywnej atmosferze.

  • pyszną kawę i klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji.

Główne obowiązki:

  • doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii - instalacji fotowoltaicznych

  • odbywanie spotkań z klientami indywidualnymi

  • edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwiązań

  • przygotowanie wycen i ofert na podstawie naszych kalkulatorów

  • finalizacja sprzedaży i podpisywanie umów

To praca dla Ciebie, jeśli:

  • dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku

  • łatwo dogadujesz się z ludźmi

  • spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania

  • jesteś pewny siebie i potrafisz bronić swoich pomysłów

  • chętnie przyswajasz wiedzę i chcesz się rozwijać

Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 867274845