2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Wielkopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Konin
Dodane 18 kwietnia 2024

[!!] HANDLOWIEC [!!] ||| pomiary procesowe ||| JUPRO TAIM ELECTRIC |||

Wynagrodzenie

6 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Częste podróże służbowe, Praca zdalna

JUPRO TAIM ELECTRIC jest aktywnie obecna na rynku od 1994 roku, skutecznie zwiększając jakość swoich usług i ofertę. Nasi Specjaliści dzielą się swoją wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem z Klientami w następujących dziedzinach: Automatyka, Elektrotechnika, Pneumatyka, Pomiary przemysłowe, Systemy oświetlenia.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Klientów, oferując im szeroki asortyment produktów oraz kompleksowe doradztwo techniczne w doborze, projektowaniu, montażu oraz serwisie urządzeń.

HANDLOWIEC || Pomiary procesowe || Elektrotechnika || Automatyka ||

Miejsce pracy:  praca zdalna, cała Polska

JUPRO TAIM POMIAR

Obowiązki:

  • Bezpośrednia obsługa, doradztwo techniczne w zakresie doboru, sprzedaży, serwisu - (przepływomierze, czujniki poziomu, ciśnienia, wilgotności, tlenu)

  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz rozwój współpracy z Klientami obecnymi

  • Utrzymywanie relacji z dostawcami

  • Tworzenie ofert

  • Realizacja planów sprzedaży

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne elektryczne, elektrotechnika, automatyka lub pochodne

  • Dobry stan zdrowia

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z automatyką przemysłową,

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z protokołami komunikacji Modbus/RTU, HART

  • Podstawowa znajomość rodzajów i zasady działania aparatury kontrolno pomiarowej AKPiA (przepływomierze, czujniki poziomu, ciśnienia, wilgotności, tlenu)

  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji technicznej

  • Zdolności manualne

  • Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Podstawowa znajomość j. angielskiego (głównie korespondencja e-mail)

Oferujemy:

•        Umowę o pracę na pełen etat

•        Samochód służbowy

•        Szkolenia

•        Możliwość rozwoju zawodowego

•        Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

•        Pełna samodzielność w realizacji obsługi Klientów

Zainteresowane osoby prosimy o dostarczenie CV wraz z listem motywacyjnym:

·         osobiście: JUPRO TAIM ELECTRIC Sp. z o.o.  ul. Europejska 13  62-500 Konin

·   ·     telefonicznie: 600 900 877

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zgłoszenia powinny zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 912637388