2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Kujawsko-pomorskie
  6. Administracja, prace biurowe - Bydgoszcz
Dodane 18 kwietnia 2024

Handlowiec praca

Wynagrodzenie

8 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Wymagane minimum 3 lata doświadczenia zawodowego;z gotowymi umowami (premia za gotowe Kontrakty)

Handlowiec

Zakres obowiązków

· obsługa handlowa kontrahentów firmy (utrzymywanie z nimi przyjaznych kontaktów ( rozmowy telefoniczne, mailowe, jak również bezpośrednie spotkania w siedzibie firmy klienta).

· sporządzanie raportów i sprawozdań na potrzeby firmy,

· budowanie szczerej i pozytywnej relacji z zespołem pracowniczym.

Oczekujemy

· prawa jazdy kat. B (mile widziane własne auto)

· umiejętności obsługi komputera i pakietu MsOffice.

· zdolności negocjacyjnych

· otwartości i komunikatywności

· wysokiej kultury osobistej

· odpowiedzialności

· umiejętności planowania czasu pracy

· umiejętności budowania długotrwałych relacji biznesowych z klientami

· Wykształcenia min. średniego (mile widziane wykształcenie wyższe)

· Znajomości języka rosyjskiego (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

· zatrudnienie w rozwojowej branży, w biurze w Bydgoszczy

· wynagrodzenie stałe oraz premia od wyniku

· stanowisko pracy wyposażone w niezbędne narzędzia

· stabilną i ciekawą pracę w bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie

· pracę w zaangażowanym zespole z ludźmi pełnymi pasji

Nasze wymagania

· Doświadczenie w pracy biurowej

· Znajomość pakietu Office

· Skrupulatność, dokładność

To oferujemy

· Zatrudnienie w biurze w Bydgoszczy

· Szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym

· Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

· Przyjazną atmosferę pracy

· Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00

Możesz pracować na terenie całej Polski (zdalnie)

Wymagane minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

z gotowymi umowami (premia za gotowe Kontrakty)

  • oplata za nadgodziny (bonus)

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 889756033