2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Płońsk
Dodane 18 kwietnia 2024

HANDLOWIEC - Prokom Label

Wynagrodzenie

3 500 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Płońsk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

HANDLOWCA

Miejsce pracy: Płońsk

Opis stanowiska:

·         Pozyskiwanie nowych oraz aktywna obsługa stałych klientów,

·         Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,

·         Doradztwo w zakresie oferowanych produktów,

·         Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,

·         Raportowanie wyników pracy.

Wymagania:

·         Umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami,

·         Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,

·         Determinacja w realizacji celów sprzedażowych,

·         Skuteczność w działaniach handlowych,

·         Entuzjazm, operatywność oraz uczciwość,

·         Dodatkowym atutem będzie znajomość branży oraz praca na podobnym stanowisku,

·         Prawo jazdy kat. B,

·         Wykształcenie minimum średnie.

Oferujemy:

·         Wysokie wynagrodzenie, w zależności od osiąganych wyników pracy,

·         Zatrudnienie na umowę o pracę,

·         Niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop),

·         Pracę w dynamicznym zespole,

·         Udział w profesjonalnych szkoleniach.

Oferty zawierające CV oraz aktualne zdjęcie, prosimy składać przez portal OLX

Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Lokalizacja

Płońsk,

Mazowieckie

Mazowieckie, Płońsk
ID: 851308268