2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Łódzkie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rawa Mazowiecka
Dodane 21 maja 2024

Handlowiec/Przedstawiciel Handlowy branża FMCG

Wynagrodzenie

4 500 - 15 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dameco sp. o. o. - importer i dystrybutor produktów z segmentu zdrowej żywności oraz produktów ekologicznych poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego.

Miejsce pracy: województwo mazowieckie/łódzkie oraz teren całego kraju

Wymagania:

· umiejętność pozyskiwania nowych klientów, doświadczenie w kontaktach z klientami,

· umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

· mile widziane doświadczenie we współpracy z klientami w rynku tradycyjnym i nowoczesnym,

· mile widziane doświadczenie w branży FMCG,

· mile widziana znajomość rynku żywności ekologicznej i naturalnej,

· elastyczność, pracowitość i efektywność,

· bardzo dobra organizacja pracy,

· samodzielność, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów,

· prawo jazdy kat. B,

Ogólny zakres obowiązków:

· aktywna sprzedaż produktów z portfolio firmy.

· realizację planów sprzedaży,

· pozyskiwanie nowych klientów w segmentach B2B, HoReCa,

· bieżąca obsługa obecnych klientów firmy,

· budowanie długofalowych, partnerskich relacji z klientami,

· dbałość o odpowiednią ekspozycję produktów,

· budowanie pozytywnego wizerunku firmy,

Oferujemy:

· stabilne warunki zatrudnienia,

· wynagrodzenie wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym,

· możliwość rozwoju

· narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer.

Prosimy przesyłać CV z dopiskiem. “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Lokalizacja

Rawa Mazowiecka,

Łódzkie

Łódzkie, Rawa Mazowiecka
ID: 818946590