2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kalwaria Zebrzydowska
Dodane 19 kwietnia 2024

handlowiec,przedstawiciel handlowy,doradca techniczno-handlowy

Lokalizacja

Kalwaria Zebrzydowska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Tak

Firma działająca w branży lakierów przemysłowych do drewna w związku z rozwojem sieci sprzedaży poszukuje do pracy handlowca,doradcy techniczno-handlowego na terenie woj.małopolskiego /Kraków,Tarnów,Myślenice,Wadowice,Kalwaria Zebrzydowska,Andrychów,Maków Podh. itp.

Obowiązki: rozwój sprzedaży - budowanie dobrych relacji z klientami i partnerami - zarządzanie powierzonym rejonem - współtworzenie i realizacja strategii sprzedaży - prowadzenie szkoleń i prezentacji u klientów-/mile widziana znajomość branży/. Kwalifikacje:wykształcenie minimum średnie, - doświadczenie w zakresie sprzedaży - mile widziana znajomość branży lakierniczej, meblarskiej,technologia drewna - łatwość nawiązywania kontaktów, - samodzielność i własna inicjatywa w podejmowaniu i realizacji zadań, - dobra organizacja pracy, - gotowość do pracy w terenie, - dyspozycyjność - prawo jazdy kat. B Oferujemy motywujący system premiowania - dużą samodzielność w działaniu - samochód służbowy - telefon, komputer, szkolenia - CV proszę przesłać na e-mail. z dopiskiem MAŁOPOLSKA. Kontakt tel. 69******00

Lokalizacja

Kalwaria Zebrzydowska,

Małopolskie

Małopolskie, Kalwaria Zebrzydowska
ID: 648396355