2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Warmińsko-mazurskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Adamowo
Dodane 05 kwietnia 2024

Handlowiec Specjalista do spraw sprzedaży MASZYN ROLNICZYCH

Lokalizacja

Adamowo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

PPHU AGROL Adamowo 1a, 14-240 Susz, firma od ponad 14 lat na rynku rolniczym zatrudni:

  • HANDLOWCA-SPRZEDAWCĘ stacjonarnego / terenowego maszyn rolniczych

Zakres obowiązków:

  • aktywna sprzedaż asortymentu rolniczego znajdujących się w ofercie firmy,

  • współtworzenie i rozwój kontaktów z dotychczasowymi i potencjalnymi klientami

  • obsługa klientów w oddziale

  • przygotowanie ofert handlowych

  • praca stacjonarna oraz w terenie do 100km

  • cykliczne wyjazdy do klientów

  • analizowanie rynku

  • udział w targach branżowych i szkoleniach

Wymagania:

  • znajomość techniki rolniczej

  • podstawowa wiedza rolnicza

  • doświadczenie w branży rolnej,

  • komunikatywność i umiejętności negocjacyjne,

  • orientacja na osiąganie celów,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy,

  • znajomość obsługi komputera (minimum pakiet office),

  • prawo jazdy kat. B.

  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz znajomość social mediów (facebook, instagram, tiktok)

Oferujemy:

  • umowę o pracę

  • wynagrodzenie zasadnicze + wysoka prowizja od sprzedaży

  • pracę w stabilnej i ciągle rozwijającej się firmie,

  • udział w profesjonalnych szkoleniach,

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy w nowo wybudowanym biurze

  • pracę w renomowanej firmie o dobrej opinii,

  • możliwość rozwoju zawodowego

Benefity:

  • bezpłatne szkolenia i kursy

  • premie

  • imprezy firmowe

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod nr telefonu 697=072=539 lub do odwiedzenia naszej firmy i krótkiego zaprezentowania własnej osoby. Proszę wysłać CV poprzez OLX lub dostarczyć je w formie papierowej.

Lokalizacja

Adamowo,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Adamowo
ID: 909678100