2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Śląskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Częstochowa
  6. E-commerce (handel internetowy) - Błeszno
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec , specjalista ds. Allegro

Wynagrodzenie

4 600 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Częstochowa, Błeszno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Karcher Center w Częstochowie poszukuje Handlowca - Sprzedawcy do sklepu stacjonarnego , który dodatkowo będzie prowadził konto na Allegro

zakres obowiązków:

  • Sprzedaż produktów i usług

  • Przyjmowanie oraz obsługa zleceń i zamówień klientów

  • Przygotowanie i prezentacja ofert handlowych

  • Prowadzenie konta na Allegro

  • Utrzymywanie aktualnej wiedzy na temat oferowanych produktów i usług

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z klientami

    nasze wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na Allegro

  • Komunikatywność i umiejętność wyrażania się w sposób jasny i zrozumiały

  • Prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie minimum średnie

  • Język angielski B1

    oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca w młodym zespole

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Aktywny udział w szkoleniach i doskonalenie swoich umiejętności sprzedażowych

  • godziny pracy 9-17 , co 2 sobota 9-14 wymiennie za inny dzień

Śląskie

Śląskie, Częstochowa, Błeszno
ID: 905101606