2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Lubuskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Santok
Dodane 30 kwietnia 2024

Handlowiec/Specjalista ds. sprzedaży

Lokalizacja

Santok

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Spółka EKPOLS, zakład przetwórstwa drobiu z 20-letnią tradycją, poszukuje pracowników na stanowisko: HANDLOWIEC/SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

- Planowanie i realizowanie planów sprzedażowych

- Sporządzanie dokumentacji sprzedażowej

- Aktywne pozyskiwanie klientów

- Przygotowywanie kalkulacji i ofert handlowych

- Współpraca z firmami transportowymi

- Monitorowanie rynku mięsa indyczego i działań konkurencji

Wymagania:

- Znajomość technik sprzedażowych

- Umiejętność logistycznego planowania dostaw

- Elastyczność we współpracy z klientem, wysoka kultura osobista

- Znajomość obsługi programów komputerowych

- Prawo jazdy kat. B., gotowość do wyjazdów służbowych POLSKA/NIEMCY

- Znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym (MILE WIDZIANE)

Oferujemy:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

- Atrakcyjny system premiowania.

- Możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji.

Zainteresowanych prosimy o kontakt:

EKPOLS Sp. z o.o.

Płomykowo 28, 66-431 Santok

tel. 95 7283 925

Zgłoszenia (CV) wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres mailowy.

Lokalizacja

Santok,

Lubuskie

Lubuskie, Santok
ID: 784988203