2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Zarządzanie sprzedażą
  5. Zarządzanie sprzedażą - Śląskie
  6. Zarządzanie sprzedażą - Tychy
Polwelt
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec , Specjalista ds. sprzedaży

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tychy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko handlowca. Szukamy osoby ambitnej i otwartej na nowe wyzwania , osoby która będzie nas reprezentować w kontaktach z Klientem. Oczekujemy zaangażowania i chęci do pracy.

  Zakres obowiązków:

- Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z Klientami

- Przygotowywanie ofert handlowych

- Kompleksowa obsługa Klienta

- Utrzymywanie relacji z naszymi zagranicznymi partnerami

- Praca biurowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

- Wyjazdy służbowe

Oferujemy:

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od sprzedaży

- Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Niezbędne narzędzia pracy

- Uczestnictwo w targach oraz szkoleniach   Oczekujemy:

- pozytywnego nastawienia i zaangażowania w wykonywaną pracę

- umiejętności budowania długofalowych relacji z Klientem

- dużej samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

- systematyczności

- biegłej znajomości języka angielskiego

- praktycznej znajomości MS Office

- prawo jazdy kat. B

- znajomość branży maszynowej oraz narzędziowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na nasz adres mailowy lub OLX Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz 883"

Lokalizacja

Tychy,

Śląskie

Śląskie, Tychy
ID: 909186176