2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Kraków
  7. Przedstawiciel handlowy - Bronowice
Dodane 09 kwietnia 2024

Handlowiec-Specjalista ds. sprzedaży urz. grzewczych, fotowoltaiki/OZE

Lokalizacja

Kraków, Bronowice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: Tak

Firma W.H Group Sp. z o.o. z doświadczeniem w branży grzewczej i OZE poszukuje pracownika na stanowisko handlowca. Jego zadaniem ma być przygotowywanie ofert w biurze oraz bezpośrednio u klientów. Obsługa klienta oraz pozyskiwanie klientów indywidualnych.

Handlowiec - Specjalista ds. sprzedaży urządzeń grzewczych, fotowoltaiki, banków energii oraz elektrowni wiatrowych

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert handlowych dla potencjalnych klientów

  • wyszukiwanie klientów

  • kontakt telefoniczny, mailowy z klientami,

  • aktywne pozyskiwanie i utrzymywanie kontaktów z klientami.

Wymagania:

  • obsługa komputera - pakietu office,

  • komunikatywność, kreatywność

  • mile widziane doświadczenie przy pracy w branży grzewczej oraz fotowoltaicznej,

  • mile widziana znajomość urządzeń takich jak pompy ciepła, fotowoltaika, banki energii czy elektrowni wiatrowych

  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę,

  • elastyczne godziny pracy,

  • narzędzia niezbędne do pracy,

  • szkolenia poszerzające wiedzę

  • możliwość szybkiego rozwoju

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie cv poprzez formularz olx.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 z późn.zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych."

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Bronowice
ID: 910520158