2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Łódzkie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łódź
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Górna
Eltrox Łódź
Dodane 02 maja 2024

Handlowiec - Specjalista/ka ds. Sprzedaży Eltrox Łódź

Wynagrodzenie

4 242 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Górna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Eltrox Sp. z o. o. to właściciel największej sieć handlowa z branż systemów zabezpieczeń oraz automatyki domowej znany pod marką Eltrox.pl

Siłą marki są ludzie - ich talenty i ambicje. To oni budują twórcze i skuteczne zespoły, wyznaczają cele i poszukują innowacyjnych sposobów ich realizacji. Dzięki temu odnoszą sukcesy i ciągle się rozwijają.

Miejsce pracy: Łódź

Jakie mamy dla Ciebie zadania:

- Efektywne prowadzenie procesu sprzedaży w salonie

- Obsługa zapytań oraz udzielanie informacji na temat świadczonych usług,

- Opracowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z klientem

- Obsługa połączeń przychodzących oraz wychodzących

- Obsługa klienta na najwyższym poziomie

- Udzielanie informacji na temat zamówień, dostaw, dostępności produktów, szkoleń

- Badanie potrzeb klientów

- Budowanie i utrzymywanie długoterminowych relacji z Klientem

- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

- Budowanie marki firmy

- Współpraca z innymi komórkami w strukturze organizacji

- Aktywny udział w realizacji i budowie strategii oddziału

- Realizacja celów sprzedażowych i marżowych

Poszukujemy osób spełniających poniższe wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

- Umiejętność efektywnej organizacji pracy

- Inicjatywa i kreatywność w pokonywaniu trudności.

- Naturalne predyspozycje do kontaktu z klientem, komunikatywność

- Zaangażowanie

- Dokładność i sumienność

- Samodzielność

- Uczciwość

- Chęć pogłębiania wiedzy

- Umiejętność budowania relacji z klientami biznesowymi

- Orientacja na klienta zewnętrznego

- Orientacja na cel

- Znajomość i umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży

- Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

Mile widziane:

- Znajomość lokalnego rynku i branży.

- Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu elektroniki

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- Umowę o pracę, pełny etat, 8 godzin, system zmianowy,

- Przyjazną atmosferę w energicznym zespole,

- Pomoc we wdrożeniu na stanowisko pracy pod okiem doświadczonych pracowników,

- Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego,

- Wynagrodzenie podstawowe + premie uznaniowe,

- Narzędzia: laptop, telefon

- Dofinansowanie zajęć sportowych.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Łódź, Górna

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Górna
ID: 914417866