2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Małopolskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Nowy Sącz
Dodane 30 kwietnia 2024

Handlowiec - Specjalista sprzedaży

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz biznesowych

  • Prowadzenie spotkań i rozmów z Klientami oraz utrzymywanie długookresowych relacji z nimi

  • Realizacja oczekiwanych celów sprzedażowych i zadań opartych na wyjątkowym podejściu do Klienta

  • Dbałość o rozbudowę i rzetelną obsługę portfela swoich Klientów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Przedsiębiorczość, zaangażowanie i wytrwałość

  • Komunikatywność i nastawienie na rozwój

  • Zainteresowanie współpracą w oparciu o umowę B2B (JDG)

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Proces rekrutacyjny

  • CV to Twoja wizytówka, a my chcemy poznać Cię z jak najlepszej strony. Opisz swoje doświadczenie i pochwal się swoimi sukcesami i mocnymi stronami.

  • Podczas rozmowy telefonicznej będę chciał poznać Twoją motywację do pracy ze mną oraz oczekiwania wobec nowej roli.

  • Podczas spotkania opowiem Ci o naszych planach i projektach. To również okazja do zadania mi pytań i omówienia wzajemnych oczekiwań.

  • Podsumowujemy proces rekrutacji i jeśli obie strony są na TAK to składam Ci ofertę zgodną z naszymi ustaleniami. Przekazujemy Ci wszystkie istotne informacje dotyczące współpracy.

Jak wygląda wdrożenie?

Pierwszy miesiąc to:

- szkolenie przygotowujące do egzaminu licencyjnego Komisji Nadzoru Finansowego;

- egzamin licencyjny KNF;

- warsztaty kształtujące umiejętności sprzedażowe

Za ten okres otrzymasz Premię wdrożeniową – 2500 zł.

Drugi, trzeci i czwarty miesiąc to wspólna praca z menagerem:

- kształcenie umiejętności sprzedażowych;

- sesje telefoniczne;

- wspólne spotkania z klientami.

Kolejne miesiące to usamodzielnianie się:

- ciągłe wsparcie menagera w trudniejszych sytuacjach;

- rozwijanie umiejętności sprzedażowych i wiedzy produktowej;

- udział w warsztatach produktowych i sprzedażowych.

Wynagrodzenie:

Wynagrodzenie 4000 + prowizja bazowa (dokładnie omówię to na spotkaniu).

Benefity

Prywatna Opieka Medyczna - Karta Medicover;

Karta Multisport;

Ubezpieczenie grupowe.

To oferujemy

  • Twoje wynagrodzenie jest równie wysokie, co zaangażowanie. Premia? Prowizja? Ich wysokość nie ma górnej granicy

  • Możesz liczyć na realne możliwości rozwoju już od samego początku. Przecież nie musisz wszystkiego wiedzieć od razu. Ja Ci podpowiemy co i jak, nawet w kwestii pozyskiwania klientów

  • Stanie w miejscu? Nie u nas. W każdej chwili możesz zdecydować, że obierasz kierunek rozwój. Menedżer Zespołu Sprzedaży – może za jakiś czas to będziesz Ty?

  • Nie będziesz samotną wyspą. Od samego początku możesz liczyć na wiedzę i wsparcie moje, jak również doświadczonych koleżanek i kolegów z zespołu.

  • Programy motywacyjne i konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami np. wycieczki zagraniczne

  • Zapomnij o sztywnych ramach, bo czas Twojej pracy będzie elastyczny. Grafik dopasowujesz do swojego życia prywatnego. Nie na odwrót!

Dzień w firmie

Pracujemy w oparciu o hybrydowy model pracy - czasem z domu, a czasem z biura w Nowym Sączu!

Stawiamy na elastyczność i satysfakcję z pracy – zależy mi na tym, aby każdy w Nationale-Nederlanden pracował w zgodzie z samym sobą.

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 843903619