2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Zachodniopomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Koszalin
Dodane 24 kwietnia 2024

Handlowiec, Specjalista sprzedaży towarów w terenie

Lokalizacja

Koszalin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Poszukiwany doradca / przedstawiciel terenowy

PRACA OD ZARAZ, SAMOCHÓD SŁUŻBOWY

KONTAKT 5 7 7 7 1 8 7 7 7

Obowiązki osoby zatrudnionej na tym stanowisku:

  • sprzedaż środków czystości,

  • realizacja planów sprzedażowych,

  • budowanie sieci nowych klientów,

  • aktywna współpraca ze stałymi klientami firmy,

  • obsługa i wsparcie posprzedażowe klientów,

  • udzielanie klientom informacji na temat oferty handlowej, udzielanie pomocy merytorycznej w zakresie doboru poduktów,

  • rozpoznawanie potrzeb klientów.

Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w terenie w sprzedaży produktów. Wymagana duża samodzielność, systematyczność w działaniu, odpowiedzialność. Osoba niepaląca.

Wymagamy posiadania doświadczenia w zawodzie oraz prawa jazdy kategorii B. Jest to wymóg konieczny.

Praca w wysokim sezonie w godzinach:

czerwiec - sierpień w godzinach 9:00 -17:00 plus 3 soboty 8:00-16:00,

pozostałe miesiące 8:00-16:00, soboty wolne.

Lokalizacja

Koszalin,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Koszalin
ID: 914143451