2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Śląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Pszczyna
Dodane 25 kwietnia 2024

Handlowiec / Sprzedawca B2B , branża Drony/ Elektronika użytkowa

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Pszczyna

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Handlowiec / Sprzedawca B2B  z doświadczeniem

branża DRONY / ELEKTRONIKA UŻYTKOWA

FLYSTORE - Sklep z nowoczesną elektronika. DRONY | KAMERY AKCJI | GIMBALE | AKCESORIA. Kupisz u nas najnowsze drony DJI, akcesoria do dronów oraz kamery i stabilizatory do kamer i telefonów. Cechujemy się wieloletnim doświadczeniem oraz zamiłowaniem do elektroniki. W naszej ofercie klienci znajdą nie tylko znane i cenione już marki, lecz również takie, które dopiero debiutują na naszym rynku. Jesteśmy również doświadczonym dystrybutorem elektroniki użytkowej w kraju. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu nisz rynkowych i ich popularyzacji. Z powodzeniem rozpoczęliśmy dystrybucję m. in. gimbali i stabilizatorów, akcesoriów do dronów i kamer sportowych, klawiatur komputerowych, słuchawek, produktów gamingowych.

Zadania:

  • Kompleksowa obsługa klientów biznesowych

  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z nowymi oraz stałymi klientami.

  • Prezentowanie i sprzedaż oferty produktowej oraz dbałość o dobry wizerunek firmy.

  • Realizacja celów sprzedażowych

  • Budowanie trwałych relacji z Klientami zgodnie ze standardami przyjętymi przez spółkę.

  • Udzielanie informacji na temat zamówień, dostaw, dostępności produktów

  • Tworzenie i monitorowanie ofert handlowych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • 1 rok doświadczenia w sprzedaży (docenimy również doświadczenie w obsłudze klienta) – z nami na pewno wiele się nauczysz

  • Bardzo dobra obsługa komputera oraz sprawne poruszanie się po internecie

  • Komunikatywność i umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami.

  • pracowitość, chęć uczenia się - ważniejsza - od doświadczenia.

  • Znajomość języka angielskiego

  • Sumienność i dokładność w działaniu.

  • czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Znajomość obsługi systemu SubiektGT / Baselinker będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  •  Umowę o pracę, pełny etat, 8 godzin lub umowę B2B

  • Wynagrodzenie podstawowe oraz premia od wyników.

  • Szkolenia wewnętrzne poszerzające wiedzę oraz kwalifikacje zawodowe.

  • Pracę w młodym sympatycznym zespole.

  • Pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Narzędzia: laptop, telefon

  • Duże Zniżki pracownicze na produkty z naszej oferty

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego oraz Medicover Sport

  • Eventy integrujące zespół

  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o silnej i dynamicznej pozycji na rynku.

  • Elastyczny wymiar pracy - wyniki są ważniejsze od godzin spędzonych w pracy.

 Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą i sądzisz, że pasujesz do naszego zespołu- wyślij swoje zgłoszenie, chętnie spotkamy się z Tobą na rozmowie kwalifikacyjnej!

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Lokalizacja

Pszczyna,

Śląskie

Śląskie, Pszczyna
ID: 902056323