2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Mazowieckie
  6. Przedstawiciel handlowy - Warszawa
  7. Przedstawiciel handlowy - Białołęka
Dodane 16 kwietnia 2024

Handlowiec, sprzedawca B2B, umowa o prace, Warszawa

Wynagrodzenie

5 000 - 20 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Jesteśmy małą, rozwijającą się firmą, mieszczącą się w Serocku przy Warszawie. Poszukujemy handlowca/sprzedawcy, który będzie zdobywał i utrzymywał relacje z klientami. Nasi klienci to firmy produkujące okna, na które sprzedajemy elementy drewniane.

Zapewniamy duży rozwój i nieograniczone zarobki. Szukamy osoby zaangażowanej, chcącej pracować i zarabiać więcej.

 Zakres obowiązków:

  • Szukanie i zdobywanie nowych klientów na terenie Polski i za granicą.

  • Utrzymywanie relacji z klientami (dzwonienie i jeżdżenie na spotkania)

  • Wprowadzanie zamówień do systemu

  • Przygotowywanie ofert

 Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku handlowca/sprzedawcy w firmie B2B

  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Sumienność i pracowitość

  • Komunikatywność

  • Chęć rozwoju

  • Mile widziane doświadczenie w branży drzewnej

  • Na początek własny samochód (w przyszłości rozważymy auto służbowe)

 Oferujemy:

  • Umowę o prace w pełnym wymiarze z wynagrodzeniem 5000 zł brutto + premia 20% zysku ze sprzedaży.

  • Pracę w godzinach 8:30 - 16:30

  • Możliwości rozwoju zawodowego.

  • Luźną i przyjemną atmosferę

  • Zapewniamy komputer i telefon firmowy

 Poszukujemy osoby z Warszawy lub okolic.

 Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i wysłania swojego CV.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 897076712