2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Pomorskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Rumia
Dodane 16 kwietnia 2024

Handlowiec / Sprzedawca branża sanitarna grzewcza

Wynagrodzenie

3 010 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Rumia

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizja

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisko sprzedawca/handlowiec w branży sanitarno grzewczej , osoby odpowiedzialnej, dynamicznej i z motywacją do pracy z mile widzianym doświadczeniem jak i możliwością przyuczenia jeśli chcesz nauczyć się tej branży :) oraz prawem jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

1.Pozyskiwanie i obsługa klientów stacjonarnie jak i w terenie

2.Składnie ofert

3.Sprzedaż ,przygotowywanie i wydawanie zamówień

4.Obsługa instalatora

5.Utrzymywanie relacji z klientami

6.Obsługa platformy Allegro

OFERUJEMY :

1.Umowa zlecenie później stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę do uzgodnienia na miejscu

2.Pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku

3.Przyjazną atmosferę i możliwość awansu

4.Wynagrodzenie zasadnicze + premia uznaniowa

do uzgodnienia na miejscu

Cv proszę przesłać przez olx, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Miejsce pracy : Rumia ul. Grunwaldzka 16a

Tel.: 50*******75

Lokalizacja

Rumia,

Pomorskie

Pomorskie, Rumia
ID: 790119652