2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Dolnośląskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Jawor
Dodane 03 maja 2024

handlowiec - sprzedaż butelek i zamknięć do alkoholu, oliwy i soków

Wynagrodzenie

4 500 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Jawor

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: W siedzibie firmy, Praca hybrydowa

Opis

Dzień dobry !

Poszukujemy ambitnej osoby do pracy na stanowisku handlowca w firmie zajmującej się sprzedażą butelek, opakowań szklanych, słoików oraz zamknięć do nich takich, jak korki, zakrętki, itp.

Praca polega na poszukiwaniu nowych klientów, głównie telefonicznie, obsłudze bieżących zamówień oraz opiece nad klientami, przygotowywaniu ofert sprzedażowych, itp. Po wdrożeniu także praca w terenie, wyjazdy służbowe na spotkania z klientami.

Oferujemy ciekawe szkolenia, pracę w niewielkiej rodzinnej firmie o międzynarodowym zasięgu, przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy.

wymagania:

  • znajomość programów MS OFFICE (word, excel), INSERT - Subiekt (niekoniecznie) oraz wordpress (niekoniecznie)

  • dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny

  • mile widziana znajomość drugiego języka

  • wykształcenie wyższe (może być licencjat)

  • wysoka kultura osobista

  • punktualność

  • wysoka dynamika pracy, produktywność, komunikatywność, zaangażowanie

  • zdolność podejmowania decyzji w obszarze swoich kompetencji

  • prawo jazdy kategorii B

  • niekaralność

  • doświadczenie w pracy na stanowisku handlowca

  • mile widziane doświadczenie w podobnej branży (opakowaniowej, spożywczej)

  • gotowość do wyjazdów służbowych

zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów poprzez kontakt telefoniczny

  • przygotowywanie ofert oraz finalizacja sprzedaży

  • bieżący kontakt z klientami oraz dostawcami

  • Sprawowanie opieki nad swoimi klientami - kontakt, spotkania, rozmowy

  • monitorowanie dostaw oraz zamówień w zakresie swoich kompetencji

  • obsługa sklepu internetowego w zakresie swoich produktów

  • udział w szkoleniach

  • wyjazdy do klientów na spotkania biznesowe - sprzedażowe

warunki pracy:

  • miejsce pracy: Jawor, województwo dolnośląskie

  • wynagrodzenie podstawowe 4500 zł brutto + premia w zależności od wyników sprzedaży

  • umowa o pracę na pełny etat

  • Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące

  • Druga umowa na rok

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00 - 16:00, nie dotyczy wyjazdów służbowych, które mogą się odbywać w innych godzinach

Zainteresowanych kandydatów lub kandydatki prosimy o przesłanie CV.

kontakt: 50*******62

Lokalizacja

Jawor,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Jawor
ID: 732133411