2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Gdańsk
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Przymorze Małe
Dodane 13 maja 2024

Handlowiec Stacjonarny SPEC KABLE

Wynagrodzenie

4 800 - 6 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Gdańsk, Przymorze Małe

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko podstawaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Handlowiec stacjonarny

Opis stanowiska:

  • Sprzedaż bezpośrednia w oddziale handlowym

  • Przygotowanie towarów do sprzedaży

  • Ofertowanie i realizacja zamówień

  • Kontakt telefoniczny i e-mail z klientem

  • Współpraca z działem zaopatrzenia, magazynem i innymi oddziałamy handlowymi

  • Współtworzenie polityki sprzedażowej firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z klientem

  • Zainteresowania RTV, elektro lub teletechniczne

  • Dokładność i szybkość pracy

  • Dobra organizacja pracy

  • Prawo jazdy kat.B

Mile widziane:

  • Poczucie humoru :)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Stałe godziny pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe 4800,00 brutto

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Bardzo dobrą lokalizację miejsca pracy (dogodny dojazd komunikacją miejską zarówno tramwajową jak i autobusową oraz SKM)

  • Ubezpieczenie grupowe, premię świąteczną, zniżki pracownicze

  • Wparcie finansowe i sprzętowe aktywności sportowych

  • Pracę w ciekawej rozwijającej się branży, z "przyjemnymi" produktami

  • Pracę w małym, przyjaznym i nastawionym na dzielenie się wiedzą zespole

Pomorskie

Pomorskie, Gdańsk, Przymorze Małe
ID: 875480601