2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Nowy Sącz
Dodane 17 kwietnia 2024

Handlowiec Terenowy

Lokalizacja

Nowy Sącz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSamochód służbowy: Tak

Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno-grzewczej poszukuje pracownika na stanowisko:

HANDLOWIEC TERENOWY

Miejsce pracy: Nowy Sącz

Zakres obowiązków:

  • doradztwo i pomoc techniczna dla klientów

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • podtrzymywanie relacji z obecnymi klientami

  • przygotowanie ofert handlowych

  • realizowanie strategii handlowej firmy

  • -obsługa klientów, realizacja zamówień

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B

  • zdolności techniczne i handlowe

  • znajomość branży sanitarno-grzewczej

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • nastawienie na osiąganie celów

  • komunikatywność, zaangażowanie w powierzone obowiązki i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku

  • niezbędne narzędzia pracy

  • regularne szkolenia pozwalające poznać oferowane produkty i nowości w branży oraz rozwinąć umiejętności pracy z klientem

  • pakiety ubezpieczeniowe i medyczne

  • pracę w przyjemnej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespołem

Proszę o zamieszczenie w CV następującej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Handlowiec Stacjonarny ogłoszonej dnia 17.04.2024 i prowadzonej przez firmę Grudnik Sp. z o.o. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne."

Lokalizacja

Nowy Sącz,

Małopolskie

Małopolskie, Nowy Sącz
ID: 740748602