2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Warmińsko-mazurskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Olsztyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Handlowiec Terenowy

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Praktyka / staż

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa, Częste podróże służbowe

Opis

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynku

  • budowanie długofalowych relacji z klientami

  • realizację planów sprzedażowych: ilościowych i jakościowych

  • budowanie pozytywnego wizerunku marki Biodragon wśród klientów

  • zbieranie informacji zwrotnej z rynku

  • doradztwo i koordynacja współpracy

Nasze wymagania

  • pracowałeś/aś w sprzedaży i czujesz, że to Twój żywioł

  • doświadczenie w handlu

  • lubisz zdobywać wiedzę i dzielić się nią ze swoimi klientami

  • jesteś nastawiony/a na cel i masz dużo wewnętrznej motywacji do działania

  • zależy Ci na satysfakcji klienta, potrafisz z uwagą słuchać informacji zwrotnych i dbać o potrzeby

  • prawo jazdy z kat. B

  • wysoka kultura osobista i organizacja pracy

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane m.in. technikum weterynaryjne, rolnicze)

  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu bioasekuracji i hodowli zwierząt

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat (po okresie próbnym)

  • nowoczesny sprzęt do codziennej pracy - smartfon, laptop i samochód służbowy

  • możliwość rozwoju osobistego - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Wsparcie na nowym stanowisku

  • system premiowy - zależny od wyników sprzedaży

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

O nas

BIODRAGON SP. Z O.O., od ponad 10 lat działa w branży bioasekuracji wspierającej hodowlę m.in. drobiu w Polsce. Od początku działalności firmy wykonujemy kompleksowe zabiegi DDD, a w ostatnich latach staliśmy się dystrybutorem profesjonalnych preparatów renomowanych firm.

W związku z rozwojem działu handlowego, poszukujemy osoby na stanowisko: Handlowiec - terenowy

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 912664363