2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Pomorskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Łapino
Dodane 12 kwietnia 2024

Handlowiec w Branży Kempingowej

Lokalizacja

Łapino

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zatrudnimy Handlowca - Przyczepy Kempingowe i Kampery

Lokalizacja: Łapino k/Gdańska

O nas:

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą w branży turystycznej, specjalizującą się w sprzedaży kamperów oraz przyczep kempingowych. Dążymy do zapewnienia naszym klientom najlepszych wrażeń z ich podróży, oferując pojazdy wysokiej jakości i profesjonalną obsługę. W związku z rozwojem poszukujemy do naszego zespołu energicznych i zmotywowanych handlowców.

Obowiązki:

Aktywna sprzedaż przyczep kempingowych i kamperów.

Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami.

Przygotowywanie ofert sprzedażowych.

Wsparcie klienta w doborze odpowiedniego sprzętu.

Obsługa posprzedażowa.

Wymagania:

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w branży turystycznej lub motoryzacyjnej.

Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego w mowie i piśmie.

Umiejętności negocjacyjne.

Znajomość rynku i trendów w branży kempingowej.

Prawo jazdy kat. B.

Samodzielność, zaangażowanie i wysoka motywacja do pracy.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Atrakcyjne wynagrodzenie.

Pracę w międzynarodowym środowisku z klientami zagranicznymi.

Aplikacja:

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu, prześlij swoje CV.

Dołącz do nas i rozpocznij swoją karierę w fascynującym świecie podróży i przygód z przyczepami kempingowymi oraz kamperami!

Lokalizacja

Łapino,

Pomorskie

Pomorskie, Łapino
ID: 911279977