2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Przedstawiciel handlowy
  5. Przedstawiciel handlowy - Lubuskie
  6. Przedstawiciel handlowy - Żary
Dodane 23 kwietnia 2024

Handlowiec w branży transportowo-logistycznej

Lokalizacja

Żary

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: TakMiejsce pracy: Praca hybrydowa

Dla naszego Klienta, który jest liderem w branży transportowo-logistycznej poszukujemy Przedstawiciela handlowego z własną bazą klientów.

Tryb pracy hybrydowy: 2 dni w tygodniu możliwość pracy zdalnej (na późniejszym etapie współpracy do ustalenia).

Klient nie posiada własnej floty.

Zakres obowiązków:

  • Monitorowanie realizacji zleceń przewozowych,

  • Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług,

  • Obsługa giełd transportowych oraz platform transportowych,

  • Pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych,

  • przygotowywanie ofert handlowych,

  • wyjazdy służbowe.

Poszukujemy osoby, która:

  • posiada min roczne doświadczenie,

  • dba o relacje z klientami,

  • komunikuje się w języku angielskim na poziomie B2 [warunek konieczny]

  • język angielski mile widziany,

  • posiada prawo jazdy kategorii B,

  • jest  komunikatywna, pełna energii i zaangażowana w działaniu,

  • posiada umiejętność organizacji pracy,

  • własna baza klientów oraz przewoźników będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy :

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - wynagrodzenie składające się z części stałej oraz prowizji wypracowanej w danym miesiącu,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę  B2B / umowa o pracę,

  • samochód służbowy na późniejszym etapie współpracy,

  • praca w młodym i przyjaznym zespole.

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą opcji APLIKUJ.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych. Administratorem danych jest HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan możliwość wglądu do swoich danych oraz prawo do ich aktualizowania lub usunięcia zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z pózn. zm.) Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do zakończenia procesu rekrutacji lub w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych w celach przyszłych rekrutacji do momentu zakończenia przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 współpracy z klientami poszukującymi pracowników tymczasowych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu i adresu e-mail w celach obecnej i przyszłych rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Lokalizacja

Żary,

Lubuskie

Lubuskie, Żary
ID: 913912207