2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Siedlce
Dodane 16 kwietnia 2024

handlowiec / warzywa-owoce

Wynagrodzenie

3 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Siedlce

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Inny

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca hybrydowaRekrutacja online

Szukamy ambitnych osób z "żyłką handlową", które chcą się rozwijać w profesjonalnej, hurtowej sprzedaży owoców i warzyw.

Nie wymagamy wiedzy branżowej, natomiast oczekujemy doświadczenia i wiedzy z zakresu sprzedaży i pozyskania Klienta (najlepiej B2B).

Jeśli jesteś Tą osobą- zapraszamy na rozmowę!

Twój zakres obowiązków

  • Zakup i sprzedaż owoców i warzyw krajowych,

  • Pozyskiwanie odbiorców i dostawców na rynkach zagranicznych i krajowych

  • Rozwój i utrzymywanie relacji z kontrahentami,

  • Prowadzenie reklamacji,

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomości języka angielskiego,

  • Umiejętność budowania trwałych relacji z Klientami,

  • Umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,

  • Samodzielność, zaangażowanie i umiejętność organizacji pracy.

proszę CV wysyłać w wiadomości OLX.

Lokalizacja

Siedlce,

Mazowieckie

Mazowieckie, Siedlce
ID: 891105595