2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Oleśnica
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Oleśnica
Justyna
Dodane 29 kwietnia 2024

Handlowiec z językiem niemieckim komunikatywnym SLV GROUP

Lokalizacja

Oleśnica, Oleśnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma SLV Group, wiodący producent rusztowań w Polsce poszukuje obecnie handlowca z komunikatywnym językiem niemieckim.

Jesteśmy firmą, która stawia na najwyższą jakość swoich produktów oraz najwyższy poziom obsługi klienta, będąc w tym zakresie liderem w branży.

Teraz czas na powiększenie naszego zespołu!

Podstawowy zakres obowiązków:

·       bieżąca obsługa aktualnych i pozyskiwanie nowych klientów;

·       zapewnienie najwyższych standardów obsługi klienta (kontakt telefoniczny i mailowy);

·       dbałość o zgodność procesu realizacji zamówień z procedurami wewnętrznymi;

·       doradztwo produktowe oraz przygotowanie ofert handlowych.

Nasze wymagania:

·       biegła znajomość języka niemieckiego ;

·       wiedza z zakresu standardów profesjonalnej obsługi klienta;

·       wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;

·       umiejętności organizacji pracy własnej;

·       umiejętności analitycznego myślenia, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

·       silnej motywacji do pracy, samodzielności w działaniu;

·       dużym atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym.

To oferujemy:

·       stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie,

·       możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia własnych kwalifikacji;

·       motywujący system premiowy.

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oleśnica
ID: 796027726