2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Podkarpackie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Stalowa Wola
TRYUMF
Dodane Dzisiaj o 11:54

HANDLOWIEC z językiem niemieckim / lub angielskim / lub francuskim

Lokalizacja

Stalowa Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Od 30 lat zmieniamy świat dystrybucji trofeów sportowych. Nie stoimy w miejscu, wciąż poszerzając świat naszych  produktów i usług. Kieruje nami ambicja, aby stworzyć najlepsze globalne centrum zakupowe nagród równie dla klientów biznesowych oraz indywidualnych. Do najnowszych realizacji należy tworzenie zespołu, który odpowiedzialny jest za rozwijanie działań sprzedażowych na rynku niemieckim, angielskim oraz francuskim. Towarem przewodnim sprzedaży są głównie medale odlewane produkowane w naszym zakładzie. Szukamy osób, które uzupełnią obecny team.  Aplikuj jeżeli z łatwością rozmawiasz w jednym z wymienionych języków.

Więcej informacji na temat firmy, naszej kultury organizacyjnej, a także wartości, którymi się kierujemy, znajdziesz na serwisie FB oraz naszej stronie  tryumf.com

Opis stanowiska:

- Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na obszarach Niemiec, Anglii i Francji - w zależności jakim językiem władasz. - budowanie trwałych relacji z obecnymi klientami oraz rozwijanie współpracy, - analiza i monitorowanie konkurencji oraz trendów na rynku, - przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych, - regularne raportowanie wyników sprzedażowych i działań, - prowadzenie działań w systemie CRM i realizacja wyznaczonych aktywności w ujęciu miesięcznym.

Wymagania:

- Doświadczenie w sprzedaży, - umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne, - dobra znajomość języka niemieckiego, - umiejętność samodzielnej organizacji pracy i planowania działań, - dobra orientacja w obszarze obsługi klienta, - gotowość do podróży służbowych (szkolenie produktowe w Polsce).

Oferujemy:

- Pełnoetatowe zatrudnienie na umowę o pracę, - atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynikach, - niezbędne narzędzia do pracy, - szkolenie produktowe, - przyjazną atmosferę w pracy.

Uwagi końcowe: Co się dzieje z twoim CV po wysłaniu aplikacji?

Pamiętaj, że mimo tego, iż zapoznajemy się z każdą złożoną aplikacją, ze względu na dużą ilość otrzymywanych CV, często możemy odpowiedzieć wyłącznie kandydatom oraz kandydatkom, których kandydatura została pomyślnie zaakceptowana do dalszego etapu. W związku z powyższym, jeśli nie otrzymasz od nas wiadomości w ciągu kolejnych 14 dni roboczych, oznaczać będzie, że proces rekrutacji przeszedł niepomyślnie. W zależności od procesu rekrutacyjnego możesz zostać zaproszony/a na spotkanie w naszym oddziale. O decyzji wyniku rekrutacji zostaniesz poinformowany drogą e-mailową lub telefoniczną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Stalowa Wola,

Podkarpackie

Podkarpackie, Stalowa Wola
ID: 909168151