2. Praca
  3. Marketing i PR
  4. Marketing
  5. Marketing - Wielkopolskie
  6. Marketing - Poznań
  7. Marketing - Winogrady
Pikseo
Dodane 24 kwietnia 2024

Head of SEO - Poznań

Lokalizacja

Poznań, Winogrady

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Zapraszamy Cię do rozpoczęcia nowej kariery zawodowej w #TEAMPIKSEO!

Jeśli jesteś osobą, która uwielbia wyzwania, kreatywność i ciągłe doskonalenie, to właśnie tutaj znajdziesz swoje miejsce. Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych w Polsce. Tworzymy strony www i prowadzimy kampanie: SEO, SEM i Facebook Ads. Kreujemy nieszablonowe pomysły, które łączą elementy współczesnych trendów, reklamy i technologii, budując nowoczesną komunikację dla marek naszych Klientów. Ponadto posiadamy status Premier Google Partner! Stale się rozwijamy i robimy wszystko, żeby być w czołówce w branży.

Stanowisko: Head of SEO

Jako Head of SEO zajmiesz się planowaniem i egzekwowaniem wykonania działań powierzonych pracownikom działu SEO, składającego się z Webmasterów, Specjalistów SEO i Copywriterów, a także będziesz odpowiedzialny/a za tworzenie strategii SEO dla Klientów. W zakresie Twoich obowiązków znajdzie się przygotowanie specyfikacji i wytycznych dotyczących optymalizacji treści, a także analizy efektywności.

Będziesz nadzorował/a wszelkie działania związane z pozycjonowaniem stron internetowych → od rozpoczęcia współpracy z Klientem, po raportowanie efektów. Wszystko to w oparciu o kontakt ze Specjalistami z Twojego działu, jak i z pozostałych działów w firmie.

Twój pozostały zakres obowiązków:

  • współtworzenie i realizacja projektów,

  • realizowanie i budowanie strategii pozycjonowania stron internetowych,

  • współpraca we wdrażaniu nowych pomysłów dla rozwoju działu,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy oraz marki.

Nasze wymagania:

  • minimum 4-letnie doświadczenie w obszarze SEO,

  • znajomość branży marketingu internetowego,

  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z zespołem, umiejętności negocjacyjne, asertywność, umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych, skrupulatność),

  • podstawowe umiejętności webmasterskie (HTML, CSS, PHP),

  • umiejętność pracy pod presją czasu i ustalania priorytetów,

  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,

  • chęć ciągłego poszerzania wiedzy i umiejętności,

Mile widziane będą:

  • gotowość do wyjazdów służbowych,

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem branży,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • możliwości rozwoju - wyjdziemy Tobie naprzeciw,

  • pracując u nas będziesz miał realny wpływ na budowanie firmy oraz marki Pikseo,

  • prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie zajęć sportowych,

  • praca w nowoczesnej przestrzeni biurowej, w dogodnej lokalizacji,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Winogrady
ID: 912437472