2. Praca
  3. Zdrowie
  4. Pozostałe w Zdrowie
  5. Pozostałe w Zdrowie - Warmińsko-mazurskie
  6. Pozostałe w Zdrowie - Nidzica
Dodane 17 kwietnia 2024

Higienistka Stomatologiczna NIDZICA

Wynagrodzenie

5 400 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Nidzica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyRekrutacja online

Agenci Uśmiechu, gabinet stomatologiczny poszukuje higienistki stomatologicznej. Jesteśmy dynamiczną placówką, która zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną dla dzieci i młodzieży.

Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami, higienistkami i asystentkami, dbając o najwyższą jakość naszych usług. Naszym celem jest nie tylko leczenie, ale przede wszystkim profilaktyka stomatologiczna oraz edukacja najmłodszych w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Prowadzimy akcje edukacyjne, aby podkreślić znaczenie dbania o zdrowy uśmiech już od najmłodszych lat. Jeżeli jesteś zainteresowana podjęciem współpracy zapraszamy do przesyłania aplikacji!

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako higienistka stomatologiczna,

  • samodzielność w wykonywaniu zabiegów higienizacyjnych,

  • rzetelność w wykonywaniu swoich obowiązków,

  • sprawna obsługa komputera (znajomość programu mMedica będzie dodatkowym atutem),

  • dobra organizacja pracy.

Obowiązki:

  • Współpraca z lekarzem dentystą,

  • samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacyjnych,

  • sterylizacja narzędzi,

  • wprowadzanie pacjentów do Elektronicznej Dokumentacji Medycznej (mMedica),

  • dbałość o czystość w gabinecie.

Oferujemy zatrudnienie w ramach UoP oraz atrakcyjny system premiowania!

Lokalizacja

Nidzica,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Nidzica
ID: 903855411