2. Praca
  3. Budowa / remonty
  4. Budowa / remonty - Kujawsko-pomorskie
  5. Budowa / remonty - Bydgoszcz
Paweł
Dodane 25 kwietnia 2024

HK MONTAGE szuka BRYGADZISTY do montaży !

Wynagrodzenie

6 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Bydgoszcz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca w weekendyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

HK MONTAGE ZATRUDNIA !

Szukamy BRYGADZISTY z zaangażowaniem do koordynowania i nadzorowania robót montażowych na budowach w całej Polsce.

Realizujemy:

  • montaż elewacji wentylowanych

  • montaż elewacji szklanych

  • montaż konstrukcji stalowych

  • montaż płyt warstwowych

Twój zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i koordynacja robót montażowych

  • kontrola przebiegu prac zgodnie z założeniami harmonogramu

  • współpraca z monterami oraz kierownictwem budowy

  • rozwiązywanie problemów technicznych na budowie,

  • prowadzenie dokumentacji firmowej i raportowanie

Nasze wymagania:

  • doświadczenie w realizacji robót montażowych

  • zaangażowanie i dokładność w wykonywanych obowiązkach

  • odpowiedzialne i konsekwentne podejście do realizacji obowiązków

  • umiejętność budowania dobrych relacji

  • czytanie rysunków technicznych i dokumentacji projektowej

  • umiejętność zarządzania zespołem monterów

  • prawo jazdy kat. b

Mile widziane:

  • uprawnienia na podnośniki

  • uprawnienia na wózki widłowe

  • dobra znajomość języka angielskiego

Czeka na Ciebie:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia od 35,00/h Niska stawka ? Przedstaw wartości które wniesiesz do firmy za które warto zapłacić!

  • umowa o pracę/zlecenie

  • odzież , obuwie robocze , sprzęt firmowy

  • dojazdy

  • zakwaterowanie

  • premie uzależnione od wyników

  • Pełny zakres ubezpieczeń zdrowotnych i emerytalnych w Polsce

Jesteś odpowiednim kandydatem ?

Masz specjalne wymagania których nie ma wyżej? Napisz koniecznie o co chodzi.

Przyszłych brygadzistów prosimy o przesłanie CV poprzez olx bądź na maila:

rekrutacja(a)hkmontage.pl

(a)- małpa OLX blokuje maile.

Lokalizacja

Bydgoszcz,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz
ID: 911073469