2. Praca
  3. Praca za granicą
  4. Praca za granicą - Wielkopolskie
  5. Praca za granicą - Konin
Joanna
Dodane 24 kwietnia 2024

Holandia- pracownik produkcji bloczków betonowych

Lokalizacja

Konin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Kraj: HolandiaOdpowiednie doświadczenie zawodowe

Zelda People Polska (nr wpisu do rej. 3082) prowadzi rekrutację kandydatów do pracy w Holandii w przedsiębiorstwie produkującym bloczki betonowe typu lego.

Stawka godzinowa: 13,75€ brutto/h, przy posiadanym doświadczeniu, możliwość wzrostu stawki.

Zakres obowiązków:  wyjmowanie bloczków z formy, oczyszczanie, naoliwianie formy, wlewanie betonu do form, prace porządkowe na miejscu pracy.

Możliwa współpraca długoterminowa.

Zatrudnienie przez holenderską agencją pracy, na warunkach holenderskich.

Agencja zapewnia zakwaterowanie (287 Eur/ 4 tyg.), ubezpieczenie (137 Eur/ 4 tyg.) , bezpłatny dojazd do pracy autami służbowymi, wsparcie polskich koordynatorów.

Nr tel.: +48 63 244 22 88 lub + 48**********85 lub + 48**********85. Zapraszamy do kontaktu, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Lokalizacja

Konin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Konin
ID: 910502427