2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kucharz
  5. Kucharz - Dolnośląskie
  6. Kucharz - Świeradów-Zdrój
Dodane 23 kwietnia 2024

Hotel 4* zatrudni kucharza

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaOdpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Park Hotel KUR&SPA w Świeradowie-Zdroju poszukuje osób na stanowisko:

KUCHARZ:

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie potrawy z karty dań,

  • przygotowanie śniadań i obiadokolacji w formie bufetu

  • przestrzeganie norm sanitarnych, bezpieczeństwa oraz higieny

Od kandydatów oczekujemy:

- gotowości do pracy zmianowej

- uczciwości, sumienności i dokładności

- doświadczenie zawodowe

- orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- możliwość podjęcia pracy od zaraz

- przyjazną atmosferę w pracy

- stałe podnoszenie kwalifikacji

- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swoich aplikacji na adres e-mail hotelu lub przedłożenie osobiście w PARK HOTEL KUR&SPA (ul. Orzeszkowej 2, 59-850 Świeradów-Zdrój)

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 46 WE

Lokalizacja

Świeradów-Zdrój,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świeradów-Zdrój
ID: 773780102