2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Łódź
  7. Obsługa hotelowa - Bałuty
Dodane 25 kwietnia 2024

Hotel B&B Łódź Centrum zatrudni recepcjonistę K/M

Lokalizacja

Łódź, Bałuty

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

B&B HOTELS POLSKA SP. Z O.O.

 Do naszego hotelu w Łodzi poszukujemy pracownika na stanowisko:

Recepcjonista (k/m)

Miejsce pracy: Łódź

Opis Stanowiska:

§ Obsługa gości hotelowych, meldowanie, wymeldowanie, wystawianie faktur, wprowadzanie rezerwacji.

§ Dokonywanie niezbędnych formalności związanych z pobytem gości.

§ Zapewnienie wysokiej jakości usług świadczonych przez hotel.

Wymagania:

§ Dobra znajomość j. angielskiego, znajomość dodatkowego języka obcego mile widziana.

§ Pozytywne nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole.

§ Wysoka kultura osobista.

§ Dyspozycyjność.

§ Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne.

Oferujemy:

§ Pracę w młodym dynamicznym zespole.

§ Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach sieci B&B Hotels.

§ Szkolenia podnoszące umiejętności zawodowe.

§ Benefity pozapłacowe – karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez administratora danych osobowych, tj. B&B Hotels Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Plac Przymierza 6, 03-944, Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego w oparciu o udzieloną nam zgodę (a więc o art. 6 ust. 1 lit. a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

Udostępnienie nam danych w zakresie ujawnionym w CV oraz liście motywacyjnym otrzymanym przez B&B Hotels Polska sp. z o.o. jest dobrowolne, jednak odmowa podania danych będzie skutkowała brakiem możliwości wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.

Państwa dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym w szczególności w formie profilowania.

Państwa dane będą przetwarzane w oparciu o powyższą zgodę, wyłącznie we wskazanym celu, przez okres ważności udzielonej zgody (do momentu jej odwołania). B&B Hotels Polska sp. z o.o. nie udostępnia Państwa danych osobowych odbiorcom trzecim. Przysługuje Państwu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Przysługuje Państwu również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Bałuty
ID: 677685038