2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Cukiernik, piekarz
  5. Cukiernik, piekarz - Pomorskie
  6. Cukiernik, piekarz - Jurata
Dodane 09 kwietnia 2024

Hotel Bryza w Juracie - Cukiernik / Cukierniczka

Lokalizacja

Jurata

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Hotel Bryza Resort & Spa w Juracie mieści się na półwyspie helskim, najchętniej odwiedzanym miejscu w Polsce.

Obecnie poszukujemy pracownika na stałe na stanowisko:

CUKIERNIK / CUKIERNICZKA

Możesz stać się częścią zespołu ludzi z bogatym doświadczeniem. W zespole młodych osób i w miłej atmosferze rozwiniesz swoje umiejętności i ścieżkę kariery zawodowej.

Proponujemy pracę w trybie zmianowym, dwa dni pracy dwa dni wolne, również w weekendy.

Oferujemy pracę w wyjątkowej atmosferze i w prestiżowym hotelu w modnym kurorcie w niepowtarzalnym i przyjaznym miejscu pracy.

Jeśli masz obawy że nie dasz rady nie przejmuj się, pokażemy i nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

OPIS STANOWISKA:

Przygotowanie deserów zgodnie z recepturami

Utrzymywanie czystości w miejscu pracy

Współpraca w zespole

Kreowanie pozytywnego wizerunku obiektu

MILE WIDZIANE:

Dyspozycyjność

Zaangażowane w pracę

Uśmiech i pozytywne nastawienie

Wysoka kultura osobista

Zdolności artystyczne

OFERUJEMY:

Pracę pełną wyzwań w profesjonalnym, ukierunkowanym na sukces zespole

Atrakcyjne wynagrodzenie, dodatki premiowe i stabilne warunki zatrudnienia

Praca na umowę o pracę

Możliwość zakwaterowania

Stawiamy nacisk na komfort pracy i miłą atmosferę

Lokalizacja

Jurata,

Pomorskie

Pomorskie, Jurata
ID: 774239355