2. Praca
  3. Gastronomia
  4. Kelner, barman, barista
  5. Kelner, barman, barista - Podkarpackie
  6. Kelner, barman, barista - Tarnobrzeg
Dodane 22 kwietnia 2024

Hotel e v v a zatrudni na stanowisko Kelner/Barman

Lokalizacja

Tarnobrzeg

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Książeczka sanepidowskaDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Stanowisko: Kelner/Barman

Lokalizacja: Restauracja Gustum Wino & Bar | Hotel e v v a Business & Wellness

Ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 4, 39-400 Tarnobrzeg

Dlaczego warto pracować z nami?

Zespół pełen pasji: Nasza restauracja to miejsce, gdzie łączymy miłość do wykwintnych smaków z obsługą na najwyższym poziomie. Nasz zespół to ludzie, którzy kochają to, co robią, i są gotowi Cię wesprzeć.

Ekskluzywna lokalizacja: Hotel e v v Business & Wellness to symbol luksusu i profesjonalizmu. Dołączając do nas, będziesz pracować w prestiżowym otoczeniu.

Rozwój zawodowy: Dajemy Ci możliwość rozwijania swoich umiejętności w obszarze gastronomii i obsługi klienta. Nasza restauracja to doskonałe miejsce dla ambitnych osób, które chcą się rozwijać.

Wyjątkowe doświadczenie: Będziesz uczestniczyć w tworzeniu niezapomnianych chwil i wyjątkowych kulinarnych doświadczeń dla naszych gości.

Wymagania:

Pasja do gastronomii i obsługi klienta.

Znajomość języka angielskiego

Komunikatywność i uśmiech na twarzy.

Gotowość do nauki i pracy w zespole.

Zainteresowanie winem i kuchnią będzie dodatkowym atutem.

Obowiązki:

Obsługa gości restauracji w profesjonalny i przyjazny sposób.

Doradzanie klientom w wyborze dań i win.

Przygotowywanie i serwowanie napojów,

Wydawanie posiłków

Utrzymywanie porządku w strefie baru i na sali restauracyjnej.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, kreatywną i z pasją do kulinariów oraz obsługi klienta, czekamy na Twoje zgłoszenie

Aplikuj przez formularz lub złóż CV w recepcji hotelu e v v a Business & Wellness

Dołącz do naszej restauracji i razem stworzymy wyjątkowe smakowe podróże dla naszych gości

Restauracja Gustum Wino & Bar - Twoje miejsce, Twoja pasja, Twój rozwój

Lokalizacja

Tarnobrzeg,

Podkarpackie

Podkarpackie, Tarnobrzeg
ID: 913723975