2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Łódzkie
  6. Obsługa hotelowa - Tuszyn
Dodane 30 kwietnia 2024

Hotel Grzegorzewski zatrudni recepcjonistkę/recepcjonistę

Wynagrodzenie

4 500 - 5 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Tuszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Hotel w Tuszynie

Hotel Grzegorzewski, poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonisty/Recepcjonistki. Jesteśmy miejscem, które ceni sobie profesjonalizm i serdeczność w kontakcie z Gośćmi. Jeżeli lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać swoje umiejętności w branży hotelarskiej, dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Profesjonalna obsługa Gości hotelowych na recepcji, w tym przyjmowanie rezerwacji, zameldowanie i wymeldowanie.

  • Ewidencja i dystrybucja korespondencji przychodzącej i wychodzącej.

  • Obsługa oprogramowania hotelowego służącego do zarządzania rezerwacjami i obsługą Gości.

  • Rozliczanie płatności oraz dbałość o prawidłowe przeprowadzenie wszystkich transakcji.

  • Udzielanie informacji na temat usług hotelowych oraz atrakcji turystycznych w regionie.

  • Zapewnienie najwyższych standardów obsługi i zadowolenia Gości.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży hotelarskiej będzie dodatkowym atutem.

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację.

  • Zdolności organizacyjne i umiejętność pracy w zespole.

  • Znajomość obsługi komputera i podstawowych programów biurowych.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w prestiżowym środowisku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy.

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

  • Pakiet szkoleń wprowadzających oraz możliwość uczestnictwa w kursach podnoszących kwalifikacje.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) na adres email z dopiskiem „Recepcjonista/Recepcjonistka”.

Termin nadsyłania aplikacji: do 30 czerwca 2024 r.

Dołącz do nas i stań się częścią zespołu, który każdego dnia stara się zapewnić Gościom niezapomniane wrażenia i najwyższy standard obsługi!

Lokalizacja

Tuszyn,

Łódzkie

Łódzkie, Tuszyn
ID: 915394536