2. Praca
  3. Fryzjerstwo, kosmetyka
  4. Kosmetolog, kosmetyczka
  5. Kosmetolog, kosmetyczka - Mazowieckie
  6. Kosmetolog, kosmetyczka - Słubice
Dodane 01 maja 2024

Hotel Kawallo zatrudni Manager SPA

Lokalizacja

Słubice

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracy, Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Hotel Kawallo k/Płocka zatrudni osoby na stanowisko Manager SPA

Zakres obowiązków

·  Zarządzanie działem SPA

·  Koordynowanie pracy zespołu oraz organizację pracy w dziale SPA ( tworzenie harmonogramów, zakupy itp.)

·  Zapewnienie najlepszej jakości usług świadczonych przez hotelowe SPA (utrzymywanie i rozwój najwyższych standardów obsługi gościa hotelowego)

·  Identyfikację potrzeb gościa i monitorowanie poziomu jego zadowolenia

·  Tworzenie promocji i działań stymulujących sprzedaż SPA w powiązaniu z ofertą hotelu

·  Zarządzanie zakupami i sprzedażą w dziale SPA

·  Efektywną współprace z innymi działami w hotelu (recepcją, działem sprzedaży itp.)

Oferujemy

·  Elastyczne warunku zatrudnienia (umowa o pracę lub kontrakt),

·  Dla kandydatów z odległych lokalizacji wsparcie w zakwaterowaniu i wyżywieniu

·   Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy na w/w stanowisku

·   Przyjazną atmosferę pracy i duże wsparcie ze strony Zarządu Hotelu

·  Współpracę w zespole ekspertów i pasjonatów hotelarstwa.

Nasze wymagania

· Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

·  Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem – czujesz się dobrze w roli lidera zespołu

·  Wyróżnia Cię wysoka kultura osobista, miła aparycja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

·  Potrafisz efektywnie zorganizować pracę własną oraz podległego zespołu

·  Cechuje Cię nastawienie na realizację celów

·  Sprawnie posługujesz się programami pakietu MS Office

Wszystkich chętnych zapraszamy do aplikowania.

Lokalizacja

Słubice,

Mazowieckie

Mazowieckie, Słubice
ID: 914177610