2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Zachodniopomorskie
  6. Obsługa hotelowa - Stargard
Dodane 08 kwietnia 2024

Hotel Mały Młyn zatrudni pokojową - praca w weekendy

Lokalizacja

Stargard

Wymiar pracy

Niepełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

OPIS

Hotel Mały Młyn w Stargardzie zaprasza do składania aplikacji na stanowisko pokojowa. Praca w weekendy.

Od aplikujących wymagamy:

  • dyspozycyjności głównie w weekendy

  • chęci do pracy i miłej aparycji

  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane

  • książeczki do celów sanitarno - epidemiologicznych

Oferujemy:

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków - sprzątanie pokoi hotelowych.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Stargard,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Stargard
ID: 910429045