2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Mazowieckie
  5. Pozostałe oferty pracy - Warka
Dodane 26 kwietnia 2024

Hotel Sielanka nad Pilicą zatrudni na stanowisku :Pracownik techniczny

Lokalizacja

Warka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa

Firma Altera Sp. z o.o. zarządzająca czterogwiazdkowym Hotelem Sielanka nad Pilicą w Warce zatrudni Pracownika technicznego w Hotelu.

Główne obowiązki:

  • Utrzymanie w należytym stanie technicznym podległych urządzeń, instalacji technicznych oraz pomieszczeń znajdujących się w budynkach należących do hotelu

  • Przygotowywanie/ustawianie sal konferencyjnych oraz innych pomieszczeń zgodnie z otrzymanymi wytycznymi z działu sprzedaży oraz obsługa konferencji od strony technicznej

  • Usuwanie usterek elektrycznych, hydraulicznych oraz wszelkich innych (prace we własnym zakresie oraz współpraca z usługodawcami zewnętrznymi odpowiedzialnymi za ten zakres czynności),

  • Dokonywanie bieżących remontów i napraw

  • Podstawowa obsługa i konserwacja instalacji budynkowych (elektrycznych, sanitarnych, p-poż, wentylacyjnych)

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość instalacji elektrycznych, elektrotechnicznych, klimatyzacyjnych, wodociągowo – kanalizacyjnych

  • Doświadczenia w hotelarstwie w dziele technicznym – dodatkowy atut

  • Wykształcenie min. średnie

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność (praca także w weekendy i święta)

  • Umiejętności pracy w zespole, dbałość o powierzone mienie, kultura osobista

Zapewniamy:

  • Umowę o pracę

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

  • Ciągłe doskonalenie i możliwość szkoleń

Lokalizacja

Warka,

Mazowieckie

Mazowieckie, Warka
ID: 828397077