2. Praca
  3. Sprzątanie
  4. Sprzątanie - Małopolskie
  5. Sprzątanie - Sygneczów
Dodane 04 kwietnia 2024

Hotel Vinnica zatrudni Panią na zmywak

Lokalizacja

Sygneczów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendy, Elastyczny czas pracy

Opis

Obowiązki:

  • Utrzymanie czystości w wyznaczonej strefie

Wymagania:

  • Dyspozycyjność (w tym praca w systemie zmianowym, weekendowym, w godzinach określonych przez pracodawcę).

  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

  • Umiejętność organizacji czasu pracy.

  • Motywacja do pracy, uczciwość i wysoka kultura osobista.

  • Orzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych

Praca w Hotelu Vinnica w Sygneczowie

Praca dorywcza lub na pełny etat

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt przez OLX.

Lokalizacja

Sygneczów,

Małopolskie

Małopolskie, Sygneczów
ID: 909456453