2. Praca
  3. Hotelarstwo
  4. Obsługa hotelowa
  5. Obsługa hotelowa - Małopolskie
  6. Obsługa hotelowa - Kraków
  7. Obsługa hotelowa - Stare Miasto
Dodane 09 kwietnia 2024

Hotel w centrum Krakowa zatrudni Recepcjonistę/ Recepcjonistkę

Lokalizacja

Kraków, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowa, Praca w weekendyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Dynamicznie rozwijająca się firma Hotel Queen Sp.zo.o Sp.K zarządzająca obiektami Hotel Wawel Queen oraz Golden Queen Apartments w Krakowie zatrudni Recepcjonistę /Recepcjonistkę:

Opis stanowiska

  • indywidualne podejście do potrzeb Gości

  • profesjonalne zameldowanie i wymeldowywanie Gości przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami

  • współpraca z pozostałymi działami hotelu, płynne przekazywanie informacji,

  • obsługa systemów rezerwacyjnych

  • prezentowanie oferty oraz aktywna sprzedaż usług hotelowych

Oferujemy:

  • interesującą pracę pełną ciekawych zadań oraz wyzwań

  • prace w zgranym zespole

  • zdobycie doświadczenia oraz rozwój w dynamicznie rozwijającym się miejscu

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • elastyczny grafik

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Wymagania:

  • doświadczenie w branży hotelarskiej

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie- warunek konieczny

  • wysoka kultura osobista

  • elastyczność i gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji

  • umiejętność organizacji własnej pracy

  • naturalna gościnność i życzliwość

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV z klauzulą o treści " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Administratorem danych osobowych podanych w związku z procesem rekrutacji jest Hotel Queen spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SP.k z siedzibą 31-101 Kraków, ul. Straszewskiego 12

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Stare Miasto
ID: 676195901